Еве како изгледа палатата на познатата фолк ѕвезда

Весна Змијанац ги отвори вратите од својот дом.

Весна Змијанац за телевизија Пинк ги отоври вратите на совојот дом и покажа што поседува.Покрај трите кујни, таа има своја градина во која одгледува свој зеленчук.Приземјето на нејзината куќа е во рустичен стил, а има и семејни фотографии насекаде.

Големата дневна соба има и камин. Горе има спална соба, како и голем гардеробер, како и пространа бања. Самата пејачка призна дека кога станува збор за декорирање на ентериерот, за неа не и е важно да изгледа светски.

ADVERTISEMENT

Со оглед на тоа што ќе продолжи по стапките на мајка и, ќерката на Весна, Николија добро ја познаваат сите, но малкумина знаат кој е и како изгледа нејзиниот татко, кој  речиси никогаш не се појавил во медиумите. Првиот сопруг на Весна е Владо Јовановиќ, доктор на економски науки со кој Змијанац во 1989 година ја доби Николија.

 

Facebook Comments
(Visited 458 times, 1 visits today)
Loading...