Ева Заева се соблече и го покажа своето атрактивно тело во бикини – обожавателите изненадени од овој детаљ на фотографијата!

Познатата струмичанка ги истакна своите адути

ADVERTISEMENT

Познатата трендсетерка се одмора со своето момче. Тие знаат како да се опуштат и на социјалните мрежи објавија фотографија на која се гледа како си ги полнат батериите уживајќи во воените лудории.

ADVERTISEMENT

Во преден план е убавото тело на Ева во едноставен шарен костим за капење и кратки бели шорцеви. Таа позира на голем воден душек во форма на лубеница, а покрај неа е нејзиното момче Душко Чифлиганец.

Somewhere only we know ☘️🌅

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

ADVERTISEMENT

Но она што многумина се изненадија од фотографијата е тоа што и двајцата изгледаат мошне атрактивно, без ниту еден грам вишок, а НЕ можат да се воздржат и уживаат во нешто што е толку калорично и вкусно.

Дали погодувате за што станува збор?

Facebook Comments
(Visited 3 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT


loading...