Дунавка Трифуновска во секси проѕирна креација во новиот спот на Владо Јаневски

Нов спот на еден од нашите најдобри пејачи

ADVERTISEMENT

Владо Јаневски пред неколку дена го промовираше спотот за неговата песна „Главен град на тагата“ која можевме да ја слушнеме преку радиостаниците уште пред неколку месеци. Песната е авторско дело на Владо, аранжман на Роберт Билбилов, a продукција на Дарко Димитров.

ADVERTISEMENT

Владо не се појавува во видеото впрочем како и во неговите претходни спотови, а меѓу девојките што се појавуваат најголемо внимание привлече познатата македонска манекенка Дунавка Трифуновска која беше облечена во преубава полупроѕирна тоалета.

 

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 4 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...