Досега таа се соблекуваше – потполно гол маж застана и позираше пред Ким Кардашијан

Нови провокативни фотографии од познатата старлета

Ким Кардашијан ги навикна своите обожаватели на провокативни фотографии. Таа повеќе пати позираше дури и гола, но овој пат некој друг го украде вниманието, и од тоа сигурно многумина се изненадени.

ADVERTISEMENT

Имено, таа позира пред огледало, а огледалото и го држи потполно разголен маж. Фотографијата предизвика воодушевување ширум светот а како изгледа спорниот кадар погледнете во продолжение.

 

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 2 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT