Дали ја препознавате? МАКЕДОНСКАТА УБАВИЦА сподели фотографија од детството – погодувате ли која е

Поранешната Мис на Македонија покажа како изгледала кога била мала, дали може да пепознаете за кој станува збор?

Сопругата на на Марко Маринковиќ Слаткар, Сања Николиќ изненади со интересна фотографија.

Сања и Слаткар својата љубов ја крунисаа во 2014 година.

Свадбената церемонија се случи во еден скопски ресторан, во кој присуствуваа многу нивни пријатели и блиски луѓе. Делови од свадбата беа искористени и за видео записот на Слаткаристика за песната „Кажи да”, преку кој може да се забележи дека сите присутни лудо се забавувале.

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

Тие двајца многу ретко даваат итервјуа за медиумите и својата приватност ја кријат како змија нозете.

Пред две години, на 15. април, тие двајца го добија она што секој пар го посакува.

Сања на свет го донесе нивното прво дете, синот Моша.

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

Николиќ на социјалните мрежи сподели и фотографија која настанала веднаш по породувањето и по пристигнувањето на Моша на овој свет.

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

Сања уште од почетокот на бременоста, па се досега, е резервирана за откривање јавно детали од приватноста.

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

На Инстаграм дури после една година од породување, сподели фотографија и го покажа трудничкото стомаче.

Во описот на фотографијата напиша: „Ова сме ние. Април 2020. Од кај знаевме што ќе доживееме? Џабе кажувавте“.

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

Во знак на поддршка кон сите мајки кои на свет донеле свои наследници со царски рез, Сања постави објава на својот Инстграм профил.

„Во месец април и јас станав мајка со царски рез.

Спинална анестезија. Катетер. Пресечен стомак во неколку слоеви. И белег кој ме потсетува дека моите бебиња беа донесени безбедно на овој свет.

Моето тело не ме предаде. Можеби не беше како што планирав, но сепак е моја приказна“, стои во опис на фотографијата.

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

Деновиве Сања изненади со фотографија од своето детство.

Облечена во тон и качена на кревет, Сања гордо позира држејќи го своето сино здолниште.

„Добар ден“, стои во опис на фотографијата.

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

ФОТО: Инстаграм / Сања Николиќ

 

 

(Visited 310 times, 1 visits today)