Го покажа задникот во танги и собра милион лајкови за неполн час

Манекенката Џорџина Родригез, прекрасната девојка на Кристијано Роналдо, ги почести своите следбеници на Инстаграм со нови секси фотографии и заработи повеќе од еден милион лајкови за помалку од четири часа.

Убавата Шпанка го фотографираше својот одраз во стаклото, покажувајќи како се сонча на лежалка во своите мали црни танги. Изгледот на нејзината совршена позадина и долгите нозе ги остави бројните обожаватели без здив, па следуваа комплименти на неколку јазици.

ADVERTISEMENT

View this post on Instagram

D☀️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

„Секси”, “Прекрасно”, “Божествено”, “О, мој Боже”, ѝ пишуваа тие под нејзината фотографија.

Инаку, убавата Џоргина и неодамна го привлече вниманието на доделувањето на „Globe Soccer Awards” во Дубаи, каде што се појави во, за неа малку необично, но сепак прекрасно издание, покриена од глава до пети.

View this post on Instagram

Buen🌎s d✨💚s

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

Ова нејзино издание можете да ги видите тука...

Facebook Comments
(Visited 8 times, 1 visits today)