Во какви фустани сакаме да ги гледаме нашите девојки оваа пролет

Три модели на фустани што ќе бидат хит оваа пролет

Полека на дното на плакарот ги тргаме дебелите парчиња и на нивно место ја ставаме полежерната облека. И кога времето е сончево тоа е идеално за нашите омилени фустани и нагласување на телото. Но бидете внимателни, се уште е најдобро да се облекуваме во слоеви. За среќа, фустаните кои ќе бидат хит во претстојната сезона едноставно се прилагодуваат на зимската и пролетната облека и подеднакво добро изгледаат со хулахопки, како и на голи нозе. Еве три модели кои ќе бидат најголем хит оваа пролет.

ADVERTISEMENT

 

Фустани на преклоп

 

Тексас фустани

„Слип“

 

 

Facebook Comments
(Visited 457 times, 1 visits today)