Влажна коса и без шминка: Ева Зева се соблече во бикини и ги запали социјалните мрежи

Ева Заева е внука на Зоран Заев и важи за една од најпознатите Македонки на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Оваа убава струмичанка редовно објавува фотографии на нејзиниот профил на Инстаграм, а овој пат ги почести фановите со едно влажно селфи.

Ева се фотографираше во костим за капење со интересен дезен, без шминка и со влажна коса додека седи на плажата. Нејзините следбеници се воодушевени пто ја гледаат во ова издание, па си „заработи“ илјадници лајкови.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Покрај бројните лајкови таа доби и комплименти на сметка на нејзиниот изглед, што не е ни чудно бидејќи во ова издание навистина изгледа занесно.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

По оваа фотографија Ева објави уште една, но овој пат таа е облечена, лежи покрај морето и со рацете покажува срце.

Доколку се прашувате кому ми е наменето нејзиното срце, одговорот сигурно ќе го најдете на заедничките фотографии со нејзиното момче, Душко Чифлиганец, кој е страстен љубител на мотори и брзи коли.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Инаку, Ева и Душко не ја кријат својата врска и на Инстаграм често споделуваат заеднички фотографии, најчесто од нивните патувања на егзотични дестинации низ светот.

Некои од нив погледнете во продолжение …

Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Facebook Comments
(Visited 6.546 times, 1 visits today)
Loading...