Вера има 55 години и е мајка на најконтроверзната пејачка од Балканот – нејзината ќерка ја обвинуваат дека заведува оженети мажи

И таа знае да биде поприлично провокативна на Инстаграм

Фото: Инстаграм/ Вера Ора

Рита Ора важи за една од најконтроверзните пејачки со потекло од Балканот, а сега на сите ни е јасно од кого го наследила својот сексапил.

Имено, нејзината мајка Вера Ора, која има 55 години, покај тоа што редовно објавува провокативни фотографии на Инстаграм, таа има и своја линија за костими за капење со кои сака да ги инспирира жените што поминале низ месектомија (отстранување на целата града)

Фото: Инстаграм/ Вера Ора

Ако можам а помогнам на било која жена што поминала низ истото, ќе го направам тоа во секој случај, изјави вера која по занимање е доктор по општа медицина.

Инаку, контроверзната Рита неодамна се најде во центарот на вниманието и поради скандалот со Викторија Бекам. Имено британските медиуми ја објавија приказната дизајнерката збеснала кога дознала дека нејзиниот син, Бруклин Бекам се гледа и допишува со Рита.

Фото: Инстаграм/ Вера Ора

Се шпекулираше и дека е во лоши односи со Бијонсе, бидејќи имала нешто повеќе од пријателство со Џеј Зи.

Фото: Инстаграм/ Вера Ора

View this post on Instagram

My queen ❤️❤️ @veraora #veraora #ritaora

A post shared by VERA ORA (@veraoraa) on

 

Извор: Kurir.rs

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 2.040 times, 1 visits today)