Огласи
Огласи 2
Стил

Велевска во тесни фармерки и боди, и без Фотошоп е најдобрата риба меѓу нашите познати пејачки

Еден од омилените модели на фармерки на познатата пејачка

Огласи 3

Елена Велевска и покрај тоа што овој октомври ќе наполни 43 години се уште е на листата со најзгодни жени и сон на многу мажи.

Познатата фолк-пејачка веќе повеќе од две децении е на музичката сцена и исто толку време важи за една од најзгодните пејачки.

Но таа и денес нема конкуренција, а тоа можеме да го видиме и од секоја нејзина нова фотографија што ќе ја објави.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Имено, оваа жена и мајка на три деца плени во какво издание и да се појави, а нејзините фотографии секогаш предизвикуваат воодушевување како кај припадниците на посилниот пол, така и кај дамите.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Впрочем ака беше и овој пат кога блескаше и во едно потполно опшутено издание и предизвика лавина од коментари.

Таа овој пат се фотографираше во обично црно боди со кое во преден план максимално ги истакна своето раскошно деколте.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Елена ова парче што многу жени го обожаваат го носеше во комбинација со тесни светли фармерки кои и стоеја совршено.

Тесните фармерки се инаку нејзиниот омилен модел на фармерки, а во сличен модел ја имаме видно и многу пати претходно.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Интересно е и тоа што пејачката воопшто не користеше фотошоп ниту пак други филтри за разубавување, кои очигледно не и се ни потребни.

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Впрочем во тоа може да се уверите и сами од фотографиите што следуваат во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Фото: Инстаграм/ Елена Велевска

Маркетинг

Поврзано

Back to top button