Важи за една од најубавите Бугарки и сака да ги покажува облините

ADVERTISEMENT

Оваа девојка беше Мис на Бугарија – има тело како божица, а нејзинито профил на Инстаграм е мелем за очи

Сопругата на бугарскиoт одбојкарски репрезентативец Добромир Димитров повторно е во центарот на вниманието

ADVERTISEMENT

Нанси Карабојчева во 2013 ја освои титулата мис на Бугарија, а и денес, шест години подоцна, изгледа беспрекорно.

 

ADVERTISEMENT

Нејзиното тело е доведено до совршенство, а на нејзините профили на социјалните мрежи редовно објавува провокативни фотографии со кои ги освојува сите.

 

Во продолжение погледнете уште неколку „пикантни“ фотографии од поранешната Мис на Бугарија.

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 1.574 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT