Вагите ќе бидат имплусивни, а Девиците ќе има убав ден…Дневен хороскоп за 11 септември

Дневен хороскоп за 11 септември 2019 година.

ОВЕН

Ако мислевте дека сте со најлоши резултатите, не очајувајте, нешто посебно ќе се случи на деловниот план овој пат.

ADVERTISEMENT

БИК

Мислата дека сè е во ред, е само една дигресија околу тоа што ви се случуваше порано. Мора да бидете доволно оптимисти.

БЛИЗНАЦИ

Вие се борите за нешто повеќе во вашето деловно портфолио, но сигурно не можете да го направите тоа сами, сè додека е потребно заедничко вложување.

РАК

Триумфот што го славите се должи на заслугите од порано. Не е сè за резултатите, колку отворено ќе го добиете подобро решението за следниот период во однос на вашиот бизнис.

ЛАВ

Во моментот сте во премногу лошо расположение, така што нешто особено значајно во вашата област на финансирање нема да се случи.

ДЕВИЦА

Изгубената битка не значи изгубена војна. Се вооружувате и преминувате во нови деловни победи. Може да очекувате дека нешто порано ќе се реши.

ВАГА

Некои од претходните не завршени задачи. Ќе ви се провлечат наредниов период Не очајувајте затоа што стигнувате таму и навреме ги завршувате вашите задачи.

СКОРПИЈА

Имавте одлични потези и сега започнувате од една пасивна позиција на која сметате како одлична стартна позиција во наредниот период.

СТРЕЛЕЦ

Не очајувајте ако вашиот владетел, Јупитер се влошува уште некое време. Сето тоа се сведува на само вршење на работата.

ЈАРЕЦ

Вие не сте сами во бизнисот со кој се занимавате и помошта од експерти од областа со која се занимава ви дава поголемо задоволство.

ВОДОЛИЈА

Вие не сте толку имуни на туѓите приказни, па затоа ќе бидете склони кон измама од некој од пријатели не очајувајте.

РИБИ

Чувствувате дека не сте пропуштиле ништо, но и дека некои детали не скокнале на прво место. Повторете  ги лекциите каде што не се чувствувате доволно безбедни во вашите намери.

Facebook Comments
(Visited 142 times, 1 visits today)
Loading...