Брена на 59 години се соблече во бикини и покажа затегнато тело

Прво Бали, па Бора Бора

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

По неодамнешната посета на Бали, Лепа Брена повторно ужива во тропски рај. Овој пат познатата пејачка се пофали со фотографии што ги објави на нејизниот официјален профил на Инстаграм од семејниот одмор на Бора Бора.

ADVERTISEMENT

Брена најмногу внимание привлече со фотографијата на која позира во зелени бикини додека лежи испружена на лежалката. Обожавателите се воодушевени од нејзиното затегнато тело што е беспрекорно за нејзини години и на кое можат да и завидуваат и бројни помлади колешки.

ADVERTISEMENT

 

Обожавателите веднаш ја почестија со комплименти заради нејзиниот феноменален изглед. „Совршена жена, без мана“, „Риба и пол“, „Презгодна си, Бели, блескаш“, беа само некои од многуте коментари што ги оставија тие под нејзината фотографија на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 595 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...