„Бомбата“ од „Despacito“ се соблече во бикини и го запали Санторини

ADVERTISEMENT

Преубавата Зулејка Ривера од спотот „Despacito“ ужива со саканиот на Санторини

Атрактивната триесетгодишна Зулејка Ривера стана светски популарна откако се појави во големиот хит „Despacito“, иако уште во 2006 година ја освои титулата Мис Универзум како претставничка на Порторико, а работи и како актерка, водителка, танчарка и модел.

ADVERTISEMENT

Инаку, оваа згодна девојка со бомбастично тело е и мајка. Таа во 2012 го доби синот Себастијан со нејзиното тогашно момче, а сега е во врска со мексиканскиот продуцент и бизнисмен Герман Розете со кого периодов минува незаборавен одмор на Санторини. Таа од таму постојано објавува жешки фотографии на социјалните мрежи од кои можеме да видиме дека си поминува одлично на ова место.

πολύ αγάπη για σένα

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

ADVERTISEMENT

Santorini

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Paz ✌🏽

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Last day in Santorini

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

 

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 6 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT