Наши ѕвезди

Богдан со оваа постапка ги „шокиpaше“ фановите на Цеца – по РАСКИНУВАЊЕТО се забавуваше со нејзина пријателка?!

Она што го направи Богдан ги збуни фановите на Цеца

Фото: Инстаграм

Веста дека Светлана Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ одекна како бомба во регионот.

Парот по овој повод се уште се нема огласено, но и двајцата беа поприлично активни на социјалните мрежи.

И додека Цеца се уште е под импресии од Малдивите, Богдан сподели снимки од кои можеме да видиме како го минува времето со својата ќерка, но и како ужива во ноќниот живот. Интересно е што тој не е сам, а како што можеме да видиме од она што го објавува, тој и одлично се забавува.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

„Јас сум како часовник што доцни кога би требало да брзам. Себе само со тага се честам. Таков ми е вирусот во крвта“, се потсети Богдан на еден дел од песната во која очигледно се пронајде, а потоа следува уште неколку стихови кои исто така би можеле да укажуваат на тоа во каква состојба се наоѓа.

Се работи за стиховите од песните на Елма Синановиќ, од нејзиниот настап, каде Богдан беше во првите редови.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Од она што Богдан го објави на социјалните мрежи можеме да видиме дека цела вечер помина со споменатата пејачка.

Фото: Инстаграм/ Елма Синановиќ

Најчудно во целата приказна е тоа што Елма е многу блиска пријателка со Цеца. Таа во една пригода дури има изјавено и дека Богдан и се допаѓа, но и дека е пресреќна што Ражнатовиќ е со него.

„Јас мојата Цеки ја сакам многу. Драго ми е што таа сега е среќна и задоволна. Се надевам дека така ќе остане засекогаш“.

Фото: Инстаграм/ Елма Синановиќ

„На мене Богдан многу ми се допаѓа. Тоа е супер“, ја коментираше пејачката во една пригода врската на Цеца со осум години помладото момче.

Фото: Принтскрин/ Папарацо лов

Богдан се надева дека ќе се смират?

Инаку, Цеца и Богдан беа во врска година дена, и за целото тоа време изгледаа поприлично среќни, па токму затоа и сите беа изненадени кога како гром од ведро небо одекна веста дека повеќе не се заедно.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Но и покрај тоа што повеќе не се заедно, Богдан на социјалните мрежи се уште ги има заедничките фотографии со Цеца.

Ваквата негова постапка многу обожаватели на Цеца ја протолкуваа како желба да остане во добри односи со пејачката, а некој оди нив дури помислија дека Срејовиќ се уште се надева дека ќе се смират.

Фото: Принтскрин

Наводно тој заради овие причини не сака да ги тргне нивните заеднички фотографии од убавите, среќни времиња.

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Тие исто така се уште се пријатели на социјалните мрежи, а нивната разделба не беше бурна.

Како што пренесуваат медиумите од регионот, не е во прашање трето лице, туку и двајцата сфатиле дека повеќе нема емоции, па решиле дека ќе биде најдобро да се разделат и да останат во добри пријателски односи.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Фото: Инстаграм/ Богдан Срејовиќ

Маркетинг

Поврзано

Back to top button