Блескаше таа, но и нејзините голи гради – Кендал беше вистинска сензација на улиците во Париз

Кендал Џенер повторно во центарот на вниманието

По скандалот со голите фотографии што протекоа деновите на интернет, познатата манекенка повторно е во центарот на вниманието поради нејзиниот провокативен стајлинг. Имено, таа на журката по повод 70 годишнина на „Longchamp“ во Париз се појави во проѕирен фустан со длабок прорез, а во центарот на вниманието беа нејзините голи гради и длабоки црни гаќички кои се гледаа под здолништето.

ADVERTISEMENT

Кога се појави сите погледи беа насочени кон неа, а папараците постојано се вртеа околу неа и се натпреваруваа кој ќе ја фотографира во подобро издание.

 

Facebook Comments
(Visited 12 times, 1 visits today)