Бикини и леопард дезен – летните модни изданија на Софија Вергара ќе ви го разубават денот

Можеме само да им завудуваме

Фото: Инстаграм/ Софија Вергара

Познатата актерка Софија Вергара со својот сопруг Џо Манганела летува во Европа, а најубавите моменти од одморот ги дели со своите обожаватели на социјалните мрежи.

„Наши две идни станици“ – напиша убавата актерка со фотографијата направена на јахта во Италија, на која позира во бел костим за капење.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Софија Вергара

Горниот дел од тантела со crop-top крој е водечки хит за ова лето, а со него 46 годишната Колумбијка изгледа беспрекорно.

Фото: Инстаграм/ Софија Вергара

Таа изгледаше заводливо и во едноделниот костим за капење од Долче и Габана со тренди леопард дезен.

Погледнете ги и останатите нејзини фотографии од ова волшебно патување со саканиот…

Фото: Инстаграм/ Софија Вергара
Фото: Инстаграм/ Софија Вергара
Фото: Инстаграм/ Софија Вергара
Фото: Инстаграм/ Софија Вергара
Фото: Инстаграм/ Софија Вергара
Facebook Comments
(Visited 65 times, 1 visits today)