Беквалац НИКОГАШ не изгледала олку брутално – еве како ги изгуби килограмите!

ADVERTISEMENT

Не е лесен патот до идеалната тежина

Пејачката Наташа Беквалац поминува низ тешки моменти кога само по неколку месеци од породувањето преживеа семејно насилство од својот поранешен сопруг со кого се уште се суди. Иако не сака да зборува за тоа, сепак во една емисија откри некои детали, па дури и заплака во еден момент.

ADVERTISEMENT

Но, многумина го коментираа и нејзиниот изглед и дека не изгледала никогаш подобро од сега. Таа својата линија ја донесе до совршенство, а пејачката за своите обожаватели откри и како успеала да го направи тоа.

„Два месеци ништо не ставив во устата. Не чувствував ни глад ни жед, едноставно бев парализирана“ изјави и додаде дека патот до витката линија овој пат за неа не беше воопшто лесен. Покрај тоа пејачката додаде и дека води сметка за својата исхрана, дека нејзиното мени најчесто се состои од месо и салати, но и дека одвреме-навреме знае да си даде пауза и да се опушти со калорична и не така здрава храна..

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 5 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT