Баханалиите на Мелита Ракичевиќ во најскапото место на светот

Мелита Ракичевиќ ужива во топлиот Дубаи и тотално се стопи со околината на ова прекрасно место.

Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ

Бидејќи нејзиното тело успеа да го донесе во совршена форма, поранешната водителка сега навистина има со што да се пофали.

Покрај нејзиното атрактивно тело костимите за капење што ги носи и стојат како да е родена во нив, а дека тоа е така кажуваат и бројните лајкови и комплименти што ги добива од фановите на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ

Таа неодамна објави неколку фотографии на кои се гледа како ужива во базените во провокативни пози, а помеѓу фотографиите има и неколку на кои друштво и прави нејзината ќерка, Барбара.

Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ

Тие уживаат во луксузните хотели во кои само сместувањето за неколку дена чини по неколку илјади евра.

Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ

Провокативните изданија на Мелита погледнете ги во продолжение …

Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ
Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ
Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ
Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ
Фото: Фејсбук/ Мелита Ракичевиќ
Facebook Comments
(Visited 2.409 times, 1 visits today)