Бали-бег фатен со русокоса? Ова видео со згодниот турски актер ја шокираше цела Турција

Бројни фанови се во голем шок

Имено, јавноста во Турција се вознемири откако на Јутјуб се појави видео на кое Бали-бег e во интимна поза со непозната русокоса. Во прашање е видео кое настанало на една забава на која очигледно не е присутна и неговата убава сопруга Фахрије, а Бали-бег е во друштво со друга жена.

ADVERTISEMENT

 

Откако се појави видеото многу познати турски таблоиди се прашуваат дали парот поминува низ криза. Бурак и Фахрије сега за сега се уште се немаат огласено во врска со шпекулациите што се шират во медиумите.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed