Амал со близначињата во рацете… Малиот Александар е мини копија на Џорџ Клуни

Амал и Џорџ Клуни досега посветено го зачувуваа приватниот живот подалеку од медиумските камери.

ADVERTISEMENT

Па, токму затоа многумина беа изненадени што славната адвокатка одлучи да се појави со близначињата во рацете пред многуте папараци на влезот на нивниот хотел.

ADVERTISEMENT

40-годишната правничка и активистка беше фотографирана со едногодишните близнаци Ела и Александар. Облечена во кежуал комбинација со елек со леопардски принт, Амал ги носеше дечињата од хотелот до нивниот автомобил.

ADVERTISEMENT

Facebook Comments
(Visited 1 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT