Александра се соблече во бикини, цела плажа падна во транс

Познатата ријалити ѕвезда на одмор во Црна Гора

По завршувањето на шоуто Задруга 2 Александра Суботиќ замина на одмор. Таа реши годинава да си ги полни батериите во Црна Гора, а на Инстаграм редовно објавува провокативни фотографии на кои е во бикини.

ADVERTISEMENT

Во центарот на вниманието се нејзините атрибути – пред се огромната позадина со која Суботиќ не се срами да се пофали.

„Родена сум да уживам и да се сончам по цел ден“, напиша таа.

И од останатите нејзини фотографии можеме да заклучиме дека има трошка вистина во овие нејзини зборови.

На следната фотографија во центарот на вниманието е нејзиното деколте на кое никој не може да остане рамнодушен.

Facebook Comments
(Visited 6.232 times, 1 visits today)
Loading...