Еве што ќе носиме во следниот период – најголемите трендови за пролет 2017

Еве ги водечките трендови за следната пролет

Модните куќи ги претставија своите колекции за следната есен и зима во склоп на модните недели во Њујорк, Лондон, Милано и Париз, а ние денес ќе ви ги претставиме водечките трендови за следната пролет.

ADVERTISEMENT

ШАРЕНИ РИГИ

БОГАТИ ЦВЕТНИ ДЕЗЕНИ

МОРНАРСКИ МОТИВИ

БОЈА НА КОЖА

РОKЕРСKИ СТИЛ

ВИТKИ СИЛУЕТИ

ШЕРБЕТ БОИ И ПУДРЕСТИ НИЈАНСИ

СПОРТСКИ ШИК

Facebook Comments
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.