Елена Ристеска во кратко фустанче пред најпознатиот хотел на светот

Елена Ристеска си ги полни батериите во Дубаи

Нашата позната пејачка моментално престојува во Дубаи од каде сподели фотографии на својот профил на социјалните мрежи. Таа на една од фотографиите се пофали со нејзините убави долги нозе позирајќи во краток црвен фустан во комбинација со црни чизмички со високи потпетици и тренди сако.

Погледнете ги и останатите фотографии од нејзиното патување…

#Dubaiatnight #Dubai #nightout #Dubaimarina #lifestyle #shinebrightlikeadiamond #magic

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

#ilovedubai #wherethemagichappens #beautiful #dubai #burjalarab

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

 

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.