Марјана Станојковска во кожни панталони и златни високи потпетици

Комбинација на денот Погледнете го ова шик издание на нашата позната русокоса водителка. Тесни кожни панталони со кои ги истакна нејзините убави нозе во комбинација со црна блуза и кожена јакна, додека…

Главен град на тагата – нова песна на Владо Јаневски

Владо Јаневски ја промовираше неговата нова песна Песната се вика Главен град на тагата. Автор на музиката и текст е Владо додека аранжманот е на Роберт Билбилов, а продукцијата на Дарко Димитров.…

Нашата позната пејачка во кратко фустанче и неверојатно секси чизми над колена (фото)

Погледнете го ова секси издание на нашата позната пејачка Симона Поповска покрај успешната музичка кариера работи и како специјализантка на скопската клиника. Таа редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а неодамна објави…

Риби – хороскопски знак кој знае да ги помеша реалноста и фантазијата

Рибите постојано имаат различна енергија и различни намери, при што тешко им доаѓа да изградат стабилен и долготраен однос. Нивните емоции, но и нивната гордност и смодоверба, може да бидат срушени од…

Погледнете во каков луксуз ужива Ферхунде со нејзините мачки – фантастичен дом од 200 квадрати со поглед на Босфорот

Куќата ме освои на прв поглед, призна убавата актерка Познатата турска актерка Дениз Чакир (34) која се прослави со улогата на ферхуде во серијата кога лисјата паѓаат,а го доживеа врвот на кариерата…

Се соблече и ги шокираше сите – погледнете што направи од своето тело познатиот актер

Ги изненади сите со овој детаљ на неговото тело Имено, холивудскиот актер Бен Афлек овие денови се спремаше за снимање на нов филм, но додека тренираше на една плажа во Калифорнија сите…

Од Ева Заева, до Елена Велевска и Тамара Тодевска – ова е еден од најпопуларните трендови во Македонија

Панталоните кои потсетуваат на тренерки, па и обратно, не се никаква новост во светот на модата Тие веќе неколку сезони се вистински хит и ги носат најпознатите трендетерки и ИТ девојки, а…

Ова се најатрактивните чизми за оваа сезона, а Емина Јаховиќ и Лила Филиповска изгледаат неверојатно секси во нив

На некои жени едноставно се им стои убаво Веќе неколку години по ред чизмите кои се високи преку колена важат за најпопуларен модел без разлика дали се направени од класична кожа, кадифе…

Првата дама на Франција во шик фустан со потпис на еден од омилените брендови на Македонките

Уште едно беспрекорно издание на мадам Макрон Поранешната учителка ги освои сите кога се појави во белиот фустан со потписот на модната куќа Луј Витон која важи и за еден од најпопуларните…